Blue Flower

15 maja 2019 roku nasze przedszkole odwiedzili muzycy ze Szkoły Muzycznej „Music Team”.  Po raz kolejny dzieci miały możliwość obcowania z muzyką „na żywo”. Usłyszały ciekawą historię powstawania instrumentów smyczkowych: m.in. skrzypiec, wiolonczeli, ich budowę, brzmienie  oraz sposób grania na nich. Dzieci bardzo chętnie próbowały grać na instrumentach odczuwając przy tym  wiele radości.  Przedszkolaki poznały także sylwetki znakomitych kompozytorów. Dzieci świetnie się bawiły podczas zajęć i bardzo żywiołowo reagowały słysząc różne utwory muzyczne. Po raz kolejny doświadczyły nowych, ciekawych wrażeń muzycznych. Pozytywna energia wyzwolona podczas audycji na długo pozostanie w naszym przedszkolu. Dziękujemy prowadzącym audycję za współpracę w kształtowaniu wrażliwości muzycznej naszych przedszkolaków.