Blue Flower

 

5 czerwca 2019 roku nasze przedszkole po raz kolejny odwiedzili muzycy ze Szkoły Muzycznej „Music Team”.
Tym razem było to Spotkanie z DJ-em, który opowiedział dzieciom, że o swojej pracy, która polega na dobieraniu, odtwarzaniu i miksowaniu muzyki na żywo, łączeniu ze sobą różnych utworów muzycznych oraz dodawaniu do niej różnych  efektów dźwiękowych. DJ Tomek zaprezentował możliwości profesjonalnego sprzętu muzycznego - muzyczne dźwięki, miksowanie muzyki, echo muzyczne, synchronizację muzyki i kolorowych świateł. Przedszkolaki miały możliwość wcielenia się na chwilę w rolę DJ-a i puszczania innym muzyki. Gra świateł i muzyka bardzo się wszystkim spodobała, nikogo nie trzeba było zachęcać do zabaw tanecznych "Mino disco". Tak wspaniałe pożegnanie końca roku szkolnego długo pozostanie w pamięci .
To już ostatnia audycja w tym roku. Przedszkolaki po raz kolejny doświadczyły nowych, ciekawych wrażeń muzycznych. Dziękujemy prowadzącym wszystkie audycje za współpracę w kształtowaniu wrażliwości muzycznej naszych przedszkolaków. Mamy nadzieję, że grupa „Music Team” zagości u nas ponownie już we wrześniu! 
Na pożegnanie nasze przedszkole otrzymało pamiątkowy dyplom od  za udział w cyklu audycji muzycznych.