Blue Flower

 

19 czerwca 2019 r. w  Publicznym Przedszkolu Nr 2 im. J.Korczaka w Sędziszowie Młp. odbył się Piknik przedszkolny na zakończenie roku.  Inicjatorem i głównym organizatorem pikniku była Rada Rodziców wraz z Dyrekcją. Uczestniczyły
w nim przedszkolaki z wszystkich grup. Sprzyjająca pogoda wprawiła wszystkich uczestników w radosny nastrój.
Piknikowi towarzyszyło mnóstwo atrakcji. Były zabawy na  dmuchańcach, strzelanie z łuku do lewitujących piłeczek, Bumper ball – czyli turlanie w dmuchanych kulach i słodki poczęstunek oraz super zabawa z animatorami przy muzyce. Cała impreza przebiegła w atmosferze radości i zadowolenia, o czym świadczyły uśmiechy widniejące na twarzach dzieci.  Jedni cieszyli się pełnym słońcem, inni chowali się w cieniu. Słoneczna pogoda i przyjemna atmosfera sprawiły, że dzień ten był wyjątkowy dla wszystkich przedszkolaków.
Impreza nie mogłaby się odbyć bez ogromnego zaangażowania Rodziców. Nad organizacją tego pikniku czuwała nasza nieoceniona Rada Rodziców.

Składamy Serdeczne Podziękowania Radzie Rodziców i wszystkim zaangażowanym osobom za ogromny wkład, poświęcony czas i energię, aby wszystko się tak pięknie udało. Cieszy nas fakt, że rodzice z wielką energią i zapałem włączyli się w organizację i przygotowanie pikniku. Dodatkowo Rada Rodziców na zakończenie zabawy przewidziała malutki prezent dla każdego przedszkolaka (m.in. bańki mydlane, słodycze) ufundowany z funduszy Rady Rodziców.

Kolejne Podziękowania składamy:
- Państwu Gątarskim B3Team (www.b3team.com.pl) za bezinteresowną pomoc i zaangażowanie
  tj. pomoc w organizacji, nieodpłatne wypożyczenie i obsługę sprzętu podczas imprezy.

- Firmie Zielona Budka Froneri Sp. z o.o. (www.zielonabudka.pl/) za ufundowanie wyśmienitych lodów dla uczestników pikniku.

- Państwu Kopaczyńskim (www.vertipol.pl) dziękujemy za wkład finansowy, dzięki którym była możliwość zorganizowania wspólnej zabawy.

Serdecznie polecamy wszystkie firmy zaangażowane w zorganizowanie naszej imprezy.