Blue FlowerW związku z Międzynarodowym Dniem Postaci z Bajek, który jest obchodzony 5 listopada, w naszym przedszkolu został zorganizowany konkurs "MASKA - NIEJEDNĄ KRYJE TAJEMNICĘ".
Tematem konkursu było wykonanie MASKI POSTACI LITERACKIEJ Z DOWOLNEJ BAŚNI  LUB LEGENDY.

Spośród 7 zgłoszonych prac w naszym przedszkolu, jury najbardziej do gustu przypadła maska „Kota w butach” i „Świnki”.
Prace te wezmą udział w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM, którego organizatorem jest  Szkoła Podstawowa im. Baśni Polskiej w Niedźwiadzie Dolnej pod honorowym patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty i Burmistrza Ropczyc.
Mamy nadzieję, że organizatorzy docenią oryginalność i wkład w wykonanie prac. Z niecierpliwością czekamy na wyniki, które zostaną ogłoszone 29 października 2019 r. na stronie internetowej szkoły: www.niedzwiada.edu.pl. Na zwycięzców czekają nagrody!
Bardzo Dziękujemy Przedszkolakom i Rodzicom za udział w konkursie. Wszystkie maski były bardzo ładne i oryginalne, za które przedszkolaki otrzymały drobne upominki oraz dyplomy za udział.