Blue Flower

W dniu 23 października dzieci z grupy III wyruszyły na wycieczkę busem do Cyziówki w Kamionce. Choć na początku pogoda była mglista z biegiem czasu mgła opadła i mogliśmy podziwiać to przepiękne, urokliwe miejsce. Folwark Cyziówka – Ośrodek Szkoleniowo – Wypoczynkowy Cyziówka Kamionka przywitał nas wspaniałymi kolorami jesieni – byliśmy zachwyceni. Obiekt ten położony jest z dala od głównych dróg, otoczony lasem. Na żywo mogliśmy przyjrzeć się przyrodzie o tej szczególnej porze roku, pozbierać kolorowe liście, posłuchać śpiewu ptaków, szelestu liści. Spacer po malowniczych ścieżkach lasu ukazał nam wiele ciekawych okazów drzew i roślin. Spontaniczne zabawy na otwartej przestrzeni stały się powodem do swobodnych zabaw, wyścigów. Naszą uwagę przykuły jeziora, mniejsze akweny w postaci oczek wodnych. Wspaniałą atrakcją była przejażdżka bryczką, z której roztaczał się przepiękny widok na zakątki okolic Cyziówki. Przedszkolaki podziwiały jesienną urodę lasu. Największe zaciekawienie naszych uczestników wycieczki wzbudziły stare motocykle. Dzieci z zainteresowaniem obejrzały Wystawę Starych Motocykli z różnych zakątków świata: Polski, Czech, Niemiec, Francji, Szwajcarii, Rosji, USA. Na jednym z motorów mogliśmy nawet usiąść i zrobić zdjęcie.

Na długo zapamiętamy naszą pierwszą w tym roku wspólną wycieczkę. Dzieci szczęśliwe i wesołe wróciły do przedszkola. Ten dzień był bardzo wyjątkowy. Serdecznie dziękujemy za gościnność, ciepłą herbatkę, wspaniały wypoczynek, niezapomniane wrażenia. 

Składamy Serdeczne Podziękowania Rodzicom zaangażowanym w organizację tej wycieczki, za wkład finansowy, poświęcony czas, życzliwość, pomoc w opiece. Szczególne podziękowanie kierujemy do Pani Urszuli Daniel, do Państwa Anny i Pawła Jarząb z Firmy JARCAR AUTO CZĘŚCI w Sędziszowie Małopolskim. DZIĘKUJEMY!