Blue Flower

                        Znalezione obrazy dla zapytania: czysciochowe przedszkole

Nasze przedszkole bierze udział w ogólnopolskim konkursie w ramach programu edukacyjnego "Czyściochowe przedszkole". Celem konkursu jest popularyzacja higieny osobistej wśród dzieci w wieku przedszkolnym.

Konkurs realizowany jest czterech odsłonach. Co miesiąc 100 przedszkoli z największą ilością oddanych głosów na pracę plastyczną ma szansę wygrać
kartę podarunkową do drogerii Rossmann o wartości 500 zł umożliwiającą zakup produktów higienicznych na potrzeby przedszkolne.

W pierwszej odsłonie głosy można oddawać
od 2 - 31 marca 2020 r. na naszą pierwszą pracę plastyczną za pośrednictwem strony internetowej https://www.rossmann.pl/czysciochowo.  

oddaj głos tutaj  https://www.rossmann.pl/czysciochowo/publiczne-przedszkole-nr-2-im-janusza-korczaka-w-sedziszowie-malopolskim,11768

UWAGA! Głosować mogą uczestnicy programu Rossnę! Junior.
Rodziców, którzy nie są jeszcze uczestnikami Rossnę! Junior, a mają dziecko w wieku powyżej 3 lat i chcą głosować w konkursie Czyściochowe Przedszkole, zapraszamy do programu Rossnę! Junior w aplikacji mobilnej Rossmann PL. Więcej informacji o programie Rossnę!
Na stronie https://www.rossmann.pl/rossne.

Bardzo prosimy o codzienne oddawanie głosów na naszą pracę.
O kolejnych odsłonach będziemy informować na bieżąco.