Blue Flower


WIZYTA KLAUNA „DYZIO” W PRZEDSZKOLU

W dniach 24 – 28 listopad 2008 r. nasze przedszkole odwiedził Klaun „Dyzio”, który bawił się z dziećmi w poszczególnych grupach, malował ich twarze, żartował, rozśmieszał i proponował udział w wielu zabawach integracyjnych. Dzieci wspólnie tańczyły, słuchały bajki, oglądały bardzo ciekawe książeczki z przestrzennymi ilustracjami. Na zakończenie klaun wspólnie z dziećmi stworzył plakat grupowy poprzez odrysowywanie, podpisywanie i kolorowanie swoich dłoni. Całość plakatu dopełniły rysunki klauna malowane „tęczowymi” farbami.  KONKURS PLASTYCZNY „BUKIET PANI JESIENI”

 

W październiku nasze przedszkole zorganizowało międzyprzedszkolny konkurs plastyczny. Dzieci stworzyły przepiękne kolaże z wykorzystaniem różnorodnych materiałów tj. papier kolorowy, bibuła oraz przyrodniczych tj. suszone kwiatki, liście, nasiona, pestki dyni, słonecznika. Za swoją pomysłowość i starania wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały dyplomy, a trzy pierwsze miejsca i kilka wyróżnionych prac zostały nagrodzone.