Blue Flower

 „Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"

  20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce bowiem Sejm przyjął uchwałę ustanawiającą ten dzień Ogólnopolskim Dniem PrzedszkolakaŚwięto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i  ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. 
Jak co roku w naszym przedszkolu również obchodziliśmy Światowy Dzień Przedszkolaka. Dnia 22 września po raz pierwszy zaprosiliśmy do wspólnej zabawy dzieci wraz z nauczycielką z oddziału przedszkolnego w SP 3, która również w ramach CPCD przeczytała opowiadanie o pierwszym dniu w przedszkolu. Dzieci wspólnie śpiewały piosenki, tańczyły przy muzyce, a na koniec każde dziecko rysowało swój uśmiech na plakacie z hasłem: Miły przedszkolaczku pamiętaj, śmiej się codziennie a nie tylko od święta.

Poza tym Przedszkolaki we wszystkich grupach bały udział w różnorodnych zabawach przy muzyce, uczestniczyły w konkursach i  zabawach. Radość i śmiech świadczyły o wspaniałej zabawie. Natomiast  pani  dyrektor Renata Śliwa  odwiedziła każdą grupę i życzyła dzieciom miłego święta. Wszystkie dzieci otrzymały zdrowe owoce, chrupki oraz prezenty rzeczowe.  

Bardzo serdecznie dziękujemy firmie ALEXANDER – producentowi gier i zabawek edukacyjnych, za ufundowanie prezentów z okazji DNIA PRZEDSZKOLAKA. Wszystkim gorąco polecamy gry edukacyjne z serii Sowa Mądra Głowa, które w przyjemny sposób pomagają w szybkiej i skutecznej nauce rysowania, literek, ortografii, czytania, poprawnej wymowy, cyferek i działań matematycznych. Zapraszamy na stronę www.alexander.com.pl.

                          
                                     
                                          
     

Zapraszamy do rodzinnej zabawy z grami firmy ALEXANDER. Gorący Ziemniak to moc radości i pysznej rozrywki dla całej rodziny. https://www.youtube.com/watch?v=a4uG7v3dDGQ     www.alexander.com.pl

Dziękujemy serdecznie również firmie RYMUT za ufundowanie chrupek dla wszystkich dzieci.
Składamy serdeczne Podziękowania Radzie Rodziców za pozyskanie sponsorów i tym samym prezentów dla naszych przedszkolaków.