Blue Flower

Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. W piątek 24 listopada 2017r. pluszowe misie opanowały Publiczne Przedszkole nr 2 w Sędziszowie Młp. Przybyły one ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia.
Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem –  Misiem.  Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże, białe, brązowe, szare itd. A każdy był piękny i wyjątkowy.
Tego dnia dzieci wchodząc do przedszkola zostały powitane przez pluszowe misie, które siedziały we wszystkich zakątkach przedszkola. 
Zaraz po śniadaniu Przedszkolaki w swoich salach wysłuchały krótkiej historii powstania tego święta, a następnie wspólnie ze swoimi maskotkami wesoło bawiły się przy muzyce. Dla dzieci w tym dniu w przedszkolu przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe i  plastyczne, konkursy, quizy, zgadywanki, śpiewanie piosenek, spacer z misiami, a w holu przedszkola powstała Misiowa Czytelnia. Nowością była fotobudka „Do zdjęcia dziś zaprasza miś”, w której wszyscy rodzice robili zdjęcia swoim pociechom. Po południu do grupy maluszków przybył duży przebrany miś, który bawił się z dziećmi i ich przytulankami przy dźwiękach misiowych piosenek.  
Ten dzień w przedszkolu był pełen wrażeń. Na pewno powtórzymy go w przyszłym roku.