Blue Flower

 Podobny obraz

Z przyjemnością informujemy, że został rozstrzygnięty przedszkolny konkurs plastyczny dla dzieci 6-letnich (I etap)  „SZOPKA BOŻONARODZENIOWA - PASTUSZKOWIE Z FATIMY” w ramach  III GMINNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO.

 Dziękujemy rodzicom i dzieciom, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w tworzeniu przepięknych, pomysłowych i pracochłonnych szopek. Do przedszkola wpłynęło 3 prace konkursowe. Komisja oceniająca stanęła przed niezwykle trudnym zadaniem: musiała wybrać  te najpiękniejsze i najoryginalniejsze. Oto wyniki:


                      I miejsce  Jakub Wróbel - gr. V    

 

                     
               II miejsce
 Miłosz Mazur
- gr. V                              

 

        
            III miejsce – Maciej Magryś
- gr. VI

      


Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy.
Gorąco dziękujemy za udział w naszym konkursie i duże zaangażowanie w wykonanie prac. Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

PRZED UCZESTNIKAMI KONKURSU II ETAP

Dwie nagrodzone w przedszkolu szopki (I i II miejsce) wezmą udział w II etapie – III gminnym konkursie plastycznym, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Sędziszowie Młp. przy współpracy z MGOK w Sędziszowie Młp. Laureaci będą poinformowani o wynikach konkursu i zostaną zaproszeni na uroczyste rozdanie nagród. Nagrodzone prace będzie można obejrzeć na pokonkursowej wystawie w MGOK w Sędziszowie Młp.