Blue FlowerPróg szkoły przekroczony, czyli można by powiedzieć, że „pierwsze koty za płoty” dla dzieci które we wrześniu mogą rozpocząć naukę w szkole podstawowej.
W ramach współpracy ze Szkołą Podstawową Nr 3 w Sędziszowie Młp., dnia 30 listopada starszaki z grup  V i VI  uczestniczyły w lekcjach matematyki w kl. III.  
Przedszkolaki zobaczyły jak wygląda lekcja, poznały podstawowe zasady zachowania tj. zachowanie ciszy, zgłaszanie się do odpowiedzi, czekanie na swoją kolej, itp. Bardzo chętnie i odważnie odpowiadały na pytania, brały udział w zabawach matematycznych, a nawet rozwiązywały zadania, oczywiście dostosowane do ich wieku.

Na koniec  przedszkolaki  miały okazję poczuć się jak prawdziwi uczniowie - siedząc w ławkach szkolnych wykonywały  ćwiczenie matematyczne wg instrukcji nauczyciela. Wśród naszych przedszkolaków widać było duże zainteresowanie życiem szkolnym.
Składamy serdeczne Podziękowania Pani Ewie Kmieć za zaproszenie naszych przedszkolaków na tak ciekawą i pouczającą lekcję.