Blue Flower

W naszym przedszkolu corocznie organizujemy uroczystą Wigilię, która jest już tradycją. Tym razem odbyła się 22 grudnia. Już do południa Pani Dyrektor, nauczyciele, pracownicy  oraz przedszkolaki ze wszystkich grup, spotkali się razem, aby wspólnie kolędować. Śpiewaliśmy różne znane kolędy i pastorałki. Oprawę muzyczną zapewniła nam grająca na gitarze Pani Małgosia Przywara - mama Tymka z gr. IV, za co serdecznie dziękujemy. Na koniec spotkania, pani Dyrektor złożyła wszystkim pracownikom przedszkola oraz wychowankom, życzenia spokojnych, rodzinnych i ciepłych Świąt Bożego Narodzenia.

   
 

 

Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu zakończyła wigilia, która odbyła się we wszystkich grupach. Dzieci dzieliły się opłatkiem, składały sobie życzenia oraz zjadły wspólny wigilijny obiad przy dźwiękach pięknych kolęd. Były również pierniczki wykonane przez dzieci w przedszkolu.

 


To był piękny i radosny dzień. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, lecz również, co najważniejsze wzmacniają bliskie i serdeczne relacje, integrują wszystkich pracowników i dzieci oraz wprowadzają w świąteczny nastrój.