Blue Flower

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Dla przedszkolaków to niezapomniane chwile, często wyczekiwane przez wiele tygodni, dostarczające wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.
23 stycznia przedszkolaki z PP 2 bawiły się na Balu Karnawałowym w nowej hali przy SP3. Motywem przewodnim tego roku była Myszka Mini i Miki. Wystrój sali wprowadził wszystkich w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Zabawę prowadziła profesjonalna grupa animatorów Firma Animinek. Była muzyka, tańce animacyjne, baloniki, bańki, śnieg, dym, popcorn i wiele innych atrakcji. Największą niespodzianką były żywe maskotki Myszki Mini i Miki, które bawiły się z dziećmi, zachęcały wszystkich do tańca i pozowały do zdjęć. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową.
Bal umożliwił dzieciom, wychowawcom i rodzicom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom. Dziękujemy Radzie Rodziców za zaangażowanie i organizację balu oraz Pani Eli Orzech z Mobilną Akademią Rozwoju - STREFA Edukacji za pomoc przy dekoracji sali.

O balu w TvSędziszów - zdjęcia