Blue Flower

Podczas zbiórki baterii, w ramach ogólnopolskiego konkursu i programu „Zbieraj baterie”, zorganizowanej w naszym przedszkolu zebraliśmy łącznie 169,3 kg zużytych baterii i akumulatorów, które zostały przekazane do organizatorów konkursu. Przypominamy, że zwycięskie placówki otrzymają pulę punktów, które będą mogły wymienić na nagrody przyznawane zgodnie z regulaminem programuW tym roku organizatorzy przyznają aż 180 nagród ! 
Mamy nadzieję, że nam się też coś dostanie  smile .
Już dziś Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, dzieciom i sympatykom , za to, że przynosząc do nas  baterie zechcieli nie tylko chronić środowisko, ale czynnie uczestniczyć w zdobywaniu punktów i nagród dla dzieci z naszego przedszkola.

Zachęcamy nadal do zbiórki baterii, bo kolejny konkurs już za rok.