Blue Flower

 Podobny obraz

Żegnamy przedszkole i dobre w nim chwile
Bo dni tu spędzone płynęły nam mile.

Tak szybko mijają chwile, czas leci nieubłaganie i te dzieci, które jeszcze niedawno przekraczały po raz pierwszy progi przedszkola  - 21 czerwca  2018r. pożegnały nasze przedszkole. Na zakończenie roku szkolnego przygotowały część artystyczną, na którą zostali zaproszeni wszyscy rodzice najstarszych przedszkolaków. Program był bardzo różnorodny - były piosenki, wierszyki i skecze, które opowiadały o pożegnaniu, tęsknocie, ale i nowych wyzwaniach czekających przed przyszłymi uczniami. Na koniec przyszedł czas na nagrody     i podziękowania. Pani Dyrektor dziękowała dzieciom za przedstawienie i życzyła sukcesów  w szkole, natomiast rodzicom dziękowała za szczególne zaangażowanie w pracę przedszkola. Na zakończenie każde dziecko otrzymało na pamiątkę Dyplom Ukończenia Przedszkola oraz książkę

Przewodnicząca Rady Rodziców w imieniu wszystkich rodziców złożyła  podziękowania za opiekę, cierpliwość, serce i ogromny trud włożony w edukację małych podopiecznych.
Ze łzami w oczach, ale i z uśmiechem na twarzy panie pożegnały się z dziećmi życząc miłych i bezpiecznych wakacji oraz sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych .
        Dziękujemy Rodzicom za słowa uznania i piękne kwiaty.
Ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam drogie sześciolatki
     – POWODZENIA W SZKOLE!