Blue Flower

Zdjęcie użytkownika Telewizja Sędziszów Małopolski.
Foto tvS

Dzień 4 lipca 2018 r. dzieci  z naszego przedszkola spędziły bardzo sportowo, z powodu niecodziennej okazji:  29. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego "Solidarności" i Olimpijczyków. Organizatorzy wyścigu  oraz Burmistrz Sędziszowa Małopolskiego zaprosili wszystkie dzieci do udziału w 10. Mini Wyścigu Kolarskim "Solidarności".  Mini zawody były organizowane przy okazji mety I etapu wyścigu, która po raz pierwszy w historii imprezy była ulokowana w Sędziszowie Małopolskim. Wyścig dla najmłodszych kolarzy rozpoczął  się o godz. 10.40. Przedszkolaki z naszego przedszkola rozpoznali wśród Uczestników Wyścigu swoich kolegów, którym uroczyście – w obecności kamer – obiecali głośny doping.  Bardzo cieszymy się, że wśród Uczestników Mini Wyścigu byli nasi podopieczni  a także Absolwenci naszej placówki.

Wszyscy mieli  okazję, być może po raz pierwszy, zasmakować sportowej rywalizacji na bezpiecznym dystansie i pod okiem rodziców. Dzieci ścigały się na rowerach , a my, rodzice i mieszkańcy Sędziszowa Małopolskiego i okolic dopingowali młodych sportowców…
Wyścig podziwiali  także wolontariusze – studentka z Chin –Flora i student z Meksyku Pepe, którzy goszczą w naszym przedszkolu w ramach projektu AIESEC. Kto wie, czy wśród młodych kolarzy nie ma czasem przyszłego mistrza kolarstwa? Oczywiście trzymamy za nich kciuki i życzymy wielu sukcesów młodym pasjonatom tej wspaniałej dyscypliny sportowej. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale a zwycięzcy poszczególnych wyścigów nagrody. Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!
zdjęcia tvS