Blue Flower


Pierwszą bardzo ważną uroczystością w życiu każdego dziecka przekraczającego próg przedszkola jest PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA. W naszym przedszkolu w grupie I odbyło się to wydarzenie 30 października 2018r. Uroczystość rozpoczęła się  powitaniem przybyłych gości i wszystkich zebranych przez panią dyrektor. Krótka część artystyczna w wykonaniu  małych artystów była dla niektórych egzaminem, bo to pierwsze występy przed publicznością. Dzieci spisały się na medal i otrzymały gromkie brawa. Następnie każdy nowy przedszkolak podchodził i stawał na specjalnym dywaniku, a pani dyrektor poprzez dotknięcie  ramienia wielką czarodziejską kredką i wypowiedzenie słów: ”Pasuję Cię na dzielnego i wesołego przedszkolaka” dokonywała pasowania. Ta wyjątkowa chwila wzbudziła wiele emocji zarówno u dzieci jaki wszystkich zebranych, pozostanie na długo w pamięci  i na fotografiach przedszkolaków  naszego przedszkola oraz ich rodziców i najbliższych. Na znak przyjęcia do grona społeczności przedszkolnej  i na pamiątkę dzieci otrzymały dyplomy oraz upominki. Odświętne stroje, kolorowe birety, wystrój sali podkreśliły doniosłość wydarzenia, które zamyka etap adaptacji.

     

Dziękujemy wszystkim  za przybycie i udział w tej pierwszej ważnej dla maluchów przedszkolnej uroczystości. Pozwoliła  ona rodzicom, nauczycielkom i dzieciom zintegrować się. Była również świetną okazją do poznania umiejętności dzieci, nabytych przez dwa miesiące uczęszczania do przedszkola. Przedszkolakom  gratulujemy, życzymy dużo uśmiechu, radosnych i szczęśliwych chwil każdego dnia pobytu w  przedszkolu a rodzicom, by zawsze byli dumni ze swoich pociech.
Serdecznie Dziękujemy Radzie Rodziców za pomoc, zaangażowanie i  przygotowanie drobnych upominków dla dzieci.

Składamy serdeczne Podziękowania darczyńcom za ufundowanie słodkich upominków, dzięki którym paczuszki na pasowanie były atrakcyjniejsze
- EKO-MNISZEK SKLEP ZIELARSKO-MEDYCZNY SĘDZISZÓW MŁP.
- APTEKA PRYWATNA MGR DANUTA SOCHACKA SP. Z O.O. 
Z całego serca dziękujemy.