Blue Flower

   Znalezione obrazy dla zapytania Pomnik 100-lecia Niepodległości Sędziszów młp    Znalezione obrazy dla zapytania pomniki zabytki  sędziszowa młp   Podobny obraz    

Bardzo prosimy i zachęcamy wszystkich Rodziców do włączenia się do przedszkolnej akcji 
100 KARTEK NA 100 - LECIE”

Celem projektu jest promowanie naszego miasta, gminy i placówki wśród przedszkoli z innych rejonów Polski noszących imię Janusza Korczaka - naszego patrona.
We wtorek 6 października dzieci będą otrzymywać kartki z wydrukowanymi życzeniami.
Prosimy aby wspólnie z dzieckiem na ich odwrocie narysować lub w dowolny sposób przedstawić symbole charakterystyczne dla miasta i gminy Sędziszów Młp. Mogą to być pomniki, zabytki, inne obiekty itp.
Kartki prosimy dostarczyć do przedszkola najpóźniej w czwartek, żeby dzieci zdążyły je wysłać.

 Znalezione obrazy dla zapytania publiczne przedszkole nr 2 sędziszów młp Znalezione obrazy dla zapytania pomniki zabytki  sędziszowa młp

 

Poniżej krótki opis projektu

Aby uczcić największe święto państwowe i narodowe jakim jest odzyskanie niepodległości przez Polskę, nasze przedszkole podejmowało szereg różnorodnych działań. Kolejną inicjatywą jest „100 kartek na 100 – lecie”. Ciesząc się z odzyskania wolności, chcemy się tą radością podzielić z innymi, a przy okazji pragniemy promować nasze miasto, gminę i przedszkole wśród dzieci i rodziców z innych rejonów Polski. W ramach projektu chcemy wysłać pocztówki z życzeniami do różnych przedszkoli w całej Polsce, które noszą imię naszego patrona Janusza Korczaka. Niech przedszkolaki wspólnie z nauczycielkami dowiedzą się gdzie na mapie leży Sędziszów Młp i nasze przedszkole. Kartki będą wykonywane własnoręcznie przez dzieci oraz rodziców. Do inicjatywy została zaangażowana Rada Rodziców, która pomoże w organizacji m.in. wydruk życzeń i adresów przedszkoli.

Decyzją Pełnomocnika Rządu do spraw Obchodów Stulecia Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej Ministra Jarosława Sellina, nasz projekt „100 KARTEK NA 100-LECIE” uzyskał zgodę na korzystanie z identyfikacji wizualnej Programu Wieloletniego „Niepodległa”.