Blue Flower

Babcia i Dziadziu to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka. Babcia i Dziadziu to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością  i wszystkim co dobre.  Uroczystości w grupach z okazji Dnia Babci i Dziadzia zorganizowane zostały  w dniach 23, 25 stycznia oraz 5 lutego. Na wstępie każdego spotkania Pani Dyrektor przywitała wszystkich gości miłymi słowami oraz złożyła życzenia. Dzieci z nauczycielkami  przygotowały  specjalne programy artystyczne. Poprzez wiersz, piosenkę,  taniec, teatr, skecze, konkursy  mogły wyrazić kochanym babciom i dziadziom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie, mogły wyrazić swoją miłość i szacunek. Wnuki z radością wręczyły swoim ukochanym Babciom i Dziadziom własnoręcznie przygotowane upominki i laurki z życzeniami. Licznie przybyli goście mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta podczas części artystycznej. Babcie i dziadkowie zawsze z wielkim wzruszeniem oglądają występy swoich pociech, jak nikt inny – cieszą się, uśmiechają, przytulają i każdym swoim spojrzeniem ciepło całują dzieci swoich dzieci.
Wesołe piosenki, wiersze, tańce… zostały nagrodzone dużymi brawami. Gościom towarzyszyły radość oraz łzy wzruszenia. Wspólne zdjęcia wykonywane podczas uroczystości – są wyłącznie w ciepłym klimacie i stają się bardzo ważną pamiątkę rodzinną.
To były naprawdę wyjątkowe dni, pełne uśmiechu i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadziów  po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.
„Dzień Babci i Dziadka” stwarza wiele sytuacji, w których dzieci wyrażają swój szacunek i miłość do najstarszych członków swoich rodzin i uświadamiają sobie jak wiele dla nich znaczą rodzice ich rodziców.
Serdecznie Dziękujemy za zaangażowanie Rodzicom, którzy przygotowali słodkie upominki dla każdej pary Babci i Dziadzia.