Blue Flower

W trosce o bezpieczeństwo dzieci, rodziców i pracowników, przedszkole nie będzie prowadziło opieki dla dzieci z innych placówek. Stosowana do tej pory organizacja tzw. dyżurów wakacyjnych wiąże się z przemieszczaniem dzieci między placówkami, co zwiększa niebezpieczeństwo zarażenia koronawirusem.

Dzieci będą mogły od 1 lipca do 21 sierpnia 2020r. uczęszczać do swojego przedszkola. Natomiast od 24 sierpnia do 31 sierpnia 2020r. placówka będzie zamknięta. W związku z zaistniałą sytuacją ponawiamy zapisy na dyżur wakacyjny.

Liczba dzieci na dyżur wakacyjny jest ograniczona wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego /4m2na 1dziecko/. W przypadku kiedy liczba chętnych dzieci przekroczy dozwoloną liczbę miejsc, w pierwszej kolejności na dyżur wakacyjny przyjęte zostaną dzieci /zgodnie z wytycznymi MEN/ rodziców obojga czynnie pracujących, z których pierwszeństwo, zgodnie z zaleceniami MEN, mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Zgłoszenia przyjmujemy do 10 czerwca 2020r. na emaila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    

W tytule proszę wpisać : Dyżur wakacyjny.

Sytuacja może ulec zmianie, jeśli rząd wprowadzi inne regulacje związane z epidemią COVID 19

DEKLARACJĘ PLANOWANEGO POBYTU DZIECKA PODCZAS WAKACJI W NASZYM PRZEDSZKOLU  (zapisaną w word) otrzymają Państwo przez komunikator na stronie iPrzedszkole lub można skopiować do word ze strony poniżej: