Blue Flower

16 grudnia do naszego przedszkola zapukali Goście. Niestety ze względu na panujacą pandemię, nie mogli wejść do budynku i zostali przywitani przez Panią Dyrektor w przedszkolnym namiocie. Okazało się, że to Pracownicy PKP Zakładu Linii Kolejowych w Rzeszowie, Pan Dariusz Sadowski i Pan Piotr Łabaj. Przyjechali, aby osobiście podziękować Pani Dyrektor, pracownikom i przedszkolakom za pamięć, laurki i obchodzenie Dnia Kolejarza w naszym przedszkolu. To prawda, sprawiliśmy Im ogromną radość, gdyż własnoręcznie wykonane przez najmłodszych prace, trafiły do dużego grona pracowników Kolei w Rzeszowie… Nie spodziewali się tego ;)
Bardzo dziękujemy za cudne prezenty, a śliczny „Miś Kolejarz” będzie nam ciągle przypominał o tym ciekawym spotkaniu, o Pracownikach Kolei i o tym, że mamy zawsze zachowywać czujność podczas przekraczania przejazdów kolejowo – drogowych…
W zeszłym roku braliśmy udział w bardzo interesujących zajęciach powadzonych przez przedstawicieli PKP Polskich Lini Kolejowych, Zakładu Linii Kolejowych w Rzeszowie w ramach  Ogólnopolskiej Akcji „Bezpieczny Przejazd”, który propagował bezpieczne zachowania na przejazdach kolejowo - drogowych oraz terenach kolejowych http://www.korczaknr2.pl/index.php/1171-kkk

Mamy nadzieję, że kiedyś, kiedy wszystko wróci do normalności, do czasów „przedkowidowych”, wyruszymy we wspaniałą podróż pociągiem do Rzeszowa, aby spotkać naszych Gości w miejscu pracy i dokładniej poznać tajniki pracy zawodu Kolejarza.