Blue Flower

     MGOK Sędziszów Małopolski - Aktualności

            Troje starszaków z naszego przedszkola wzięło udział w pierwszej edycji GMINNEGO KONKURSU NA PISANKĘ WIELKANOCNĄ, którego organizatorem był był Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Sędziszowie Małopolskim. Konkurs został zorganizowany m.in. po to, by aktywizować dzieci, które przebywają obecnie w domach. Jego tematem było wykonanie pisanki wielkanocnej techniką dowolną natomiast celem rozwijanie wrażliwości artystycznej, rozpowszechnianie idei prac ręcznych jako aktywnej formy spędzania wolnego czasu, rozwijanie kreatywności i twórczej wyobraźni uczestników konkursu oraz upowszechnianie i pielęgnowanie tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi.
             Dziękujemy naszym przedszkolakom z najstarszych grup, które wykonały prace na konkurs z pomocą rodziców i nauczycieli. Niestety nie udało się zdobyć żadnych nagród, ale za to nasi mali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy za udział. Zachęcamy wszystkie dzieci do udziału w kolejnych następnych konkursach.

Więcej o konkursie na stronie TvS