Blue Flower

                  

5 kwietnia każdego roku obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Marchewki.
Tego dnia dominował kolor pomarańczowy w ubiorze. 
W tym roku świętowaliśmy 7 kwietnia w środę. Obchody to część realizowanego w przedszkolu programu zatytułowanego „Kubusiowi Przyjaciele Natury". Jest to program edukacyjny do nauki podstawowych zasad ochrony środowiska, recyklingu, szacunku do roślin i zwierząt, a także dbałości o właściwe odżywianie oraz aktywne spędzanie czasu. Celem „Dnia Marchewki” było: przedstawienie i promowanie spożywania warzyw i owoców jako darów natury, na przykładzie marchewki. Dzień Marchewki obchodzony był w przedszkolu oraz w domach naszych przedszkolaków. Za pośrednictwem przekazywanych propozycji, inspiracji, zachęcaliśmy do poznania marchewki, jej wyglądu, smaku, wartości odżywczych. Były wierszyki, piosenki, tańce, prace plastyczne, zagadki, degustacja soków, marchewki….Cieszymy się, że udało Wam się miło spędzić ten dzień.

Serdecznie dziękujemy za przepiękne prace naszych przedszkolaków.
Z wielką radością poniżej prezentujemy nadesłane zdjęcia prac.