Blue Flower

                       

Nasze przedszkole od kilku lat pomaga dzieciom z Podkarpackiego Hospicjum w Rzeszowie. W tym roku przystąpiliśmy do akcji edukacyjno-charytatywnej "Aktywna Majówka dla Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie", której organizatorem była Szkoła Podstawowa w Rączynie, a honorowy Patronat objęli: Wojewoda Podkarpacki, Podkarpacki Kurator Oświaty oraz Burmistrz Miasta i Gminy Kańczuga.

Nasze przedszkolaki aktywnie spędzali czas w przedszkolu i na świeżym powietrzu. Brały udział w spacerach po lokalnych alejkach, dróżkach i łąkach, ćwiczeniach na siłowni plenerowej oraz zabawach na placu zabaw.

                                 
                                
                                

Dzięki zaangażowaniu Rodziców
i Dzieci zebraliśmy kwotę 320 zł - za co serdecznie dziękujemy!!!
         Pieniądze trafiły już do Dzieci z Hospicjum,  a organizatorzy przekazują  PODZIĘKOWANIA 


                       

 

             Bardzo się cieszymy, że nasze przedszkole za udział w Akcji otrzymało CERTYFIKAT