Blue Flower

„Tak niedawno żeśmy się spotkali, a już pożegnania nadszedł czas.”

W dniach 23 i 24 czerwca w naszym przedszkolu pożegnaliśmy uroczyście dwie grupy „sześciolatków”. Obie grupy zaprezentowały program artystyczny. Był to czas wspomnień, radości i wzruszeń…
Po raz ostatni dzieci wspólnie recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły. Nie zabrakło podziękowań dla Pani Dyrektor, Wychowawców, Pracowników i Rodziców.
Na zakończenie absolwenci otrzymali dyplomy, upominki przygotowane przez Radę Rodziców, płyty CD z nagraniami oraz pamiątkowe tabla. 

    

  

Dziękujemy Dzieciom z gr. V i gr. VI  za mile spędzone wspólnie chwile, za radość, szczerość i uśmiech każdego dnia. 
Dziękujemy Rodzicom za życzliwość, współpracę, za zaangażowanie w życie przedszkola i grup.

Kochane Dzieci „Każdy koniec jest początkiem czegoś nowego”., kończy się dla Was czas wspólnie spędzonych lat w przedszkolu. Tu zdobywaliście małymi krokami samodzielność, umiejętności. Rozwijaliście swoje zainteresowania. Jesteście bogatsi o nowe doświadczenia, wiedzę, przyjaźnie. „Choć przedszkola szkoda Wam, to musicie więcej wiedzieć, poznać cały piękny świat”.  Życzymy Wam wspaniałej przygody ze szkołą, niech to będzie czas waszego osobistego rozwoju, nawiązywania nowych przyjaźni, zabawy. Serdecznie gratulujemy! Życzymy Wam wielu sukcesów  w szkole. Odwiedzajcie nasze przedszkole i wspominajcie nas mile!

Dyrekcja i Rada Rodziców Publicznego Przedszkola Nr 2 im. J. Korczaka w Sędziszowie Małopolskim składają serdeczne Podziękowania w związku z organizowanym zakończeniem roku szkolnego dla dzieci kończących edukację w naszym przedszkolu za udzielone wsparcie finansowe  dla:
- Sklepu papierniczego JUMBO
w Sędziszowie Młp.
- Firmie GEO- SYSTEM
z Nockowej