Blue Flower

 

11 października dzieci z grupy VI wyruszyły autokarem na jesienną wycieczkę do Kompleksu Turystycznego pn. ”Brzezóvka”. Jest to nowy obiekt rekreacji i rozrywki na obszarze województwa podkarpackiego, który koniecznie odwiedzić musi każdy. Ponad 5500 m2 powierzchni starannie zagospodarowano licznymi atrakcjami. Obiekt mieści się w miejscowości Domatków – Brzezówka. Przepływa przez niego strumyk Brzezówka, który jest dopływem Nilu. Kompleks turystyczny sąsiaduje bezpośrednio z Muzeum Kultury Ludowej “SKANSENEM”. Cały kompleks obejmuje trzy parki: Park Wodny, Park Historyczny, Plac Zabaw . W kompleksie znajduje się również punkt gastronomiczny .

Pobyt w Brzezóvce dzieci rozpoczęły od atrakcji umieszczonych w ogromnym namiocie z mnóstwem zjeżdżalni i innych urządzeń uwielbianych przez dzieci. Po zabawie, która była rozgrzewką był czas na odpoczynek i konsumpcję smakołyków zabranych z przedszkola i domu. Kiedy słonko ogrzało Plac Zabaw dzieci wyszły z namiotu by skorzystać z innych atrakcji. Dużym powodzeniem wśród przedszkolaków cieszyły się m.in. tor tubingowy, basen z łódeczkami, dinokolejka, roller wodny, karuzela, małpi gaj, rowery gokarty. Kolejnym etapem wycieczki była konsumpcja kiełbaski, pieczywa i herbaty.

Po posiłku dzieci udały się zwiedzać Park Historyczny, w którym znajdują się figury dinozaurów i różnych plemion żyjących w prehistorycznych czasach. Wędrując alejkami w ciekawy i przyjemny sposób poznały historię naszej planety i cywilizacji, którą przybliżała dzieciom pani przewodnik.

Rozbawione, zadowolone i pełne przeżyć dzieci wróciły do przedszkola, gdzie czekał na nie pyszny obiad.

 

Galeria zdjęć poniżej