Blue Flower

              

Dzień 18 X to liturgiczne wspomnienie Świętego Łukasza, patrona Służby Zdrowia. Właśnie z tej okazji, w grupach IV, V i VI, przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach, które miały na celu uświadomienie najmłodszym, jak potrzebny jest zawód Pracownika Służby Zdrowia.

Ważne jest, abyśmy pamiętali, że Pracownicy Medyczni są zawsze na pierwszym froncie walki o nasze zdrowie i życie. Lekarze i pielęgniarki pracują intensywnie nad badaniem i leczeniem. W szpitalach przez całą dobę pracują też setki tysięcy innych pracowników, ratowników medycznych, salowych, sanitariuszy, osób sprzątających, diagnostów laboratoryjnych, techników, kierowców, wolontariuszy, pracowników obsługi, farmaceutów. Wszystkim tym osobom chcemy z całego serca podziękować! Z tej właśnie okazji, przedszkolaki wykonały piękne serduszkowe laurki i przekazały je na ręce Pani Anety Bieniek, mgr pielęgniarstwa, specjalisty opieki paliatywnej w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim Nr 1 im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie oraz opiekunki praktyk zawodowych i zajęć praktycznych studentów na Uniwersytecie Rzeszowskim. Dziękujemy!!!

I właśnie dziś, pragniemy złożyć wyrazy uznania oraz podziękowanie za trudną codzienna pracę wszystkim Pracownikom Służby Zdrowia, dziękujemy za profesjonalizm w działaniu, czas poświęcony choremu, życzliwą opiekę… życzymy aby nie zabrakło sił, cierpliwości i uśmiechu w codziennej pracy oraz wszelkiej satysfakcji w życiu osobistym.